V.İ.T.A. Cilt Bakımı Nedir? Nasıl Uygulanır?

V.İ.T.A. Cildimiz birçok dış etkenden kaynaklanan sorunlarla yüzleşmektedir. Cildimizin yenilenmesi ve kendini onarması için gerekli vitaminlerin eksikliği cildimizin yenilenmesini geciktirmektedir. PH Formula tedavi ve cilt yenileme paketleri sayesinde cildinizdeki yaşlanmadan ve diğer etkenlerden kaynaklanan sorunları çözebilirsiniz.PH Formula peelingden farklı olarak cilt altına uygulandığı için ciltde tahriş yaratmamaktadır. V.İ.T.A cilt yenileme programı, cildinizin ihtiyacı olan vitaminleri sağalayarak cildinizin yenilenmesini hızlandırmaktadır.

V.İ.T.A. Serisi

V.İ.T.A. Serisi cildiniz için yoğunlaştırılmış bakım sunmaktadır. V.İ.T.A Serisi ürünlerini ve içeriklerini inceleyebilirsiniz.

V.İ.T.A. A 24 Hour Cream

V.İ.T.A. A 24 Hour Cream 24 saat etkili besleyici ve nemlendirici kremdir.

24 saatlik krem V.İ.T.A saf retinol içerir ve yaşlanan cilt için ileri bir tedavi ürünü olarak kullanılmalıdır. Retinol, hem foto hem de, yaşlılık sebei ile oluşan ince çizgileri, kırışıklıklar ve yaşlılık izlerinin görüntüsünü azaltır. Formüldeki 24 saatlik nemlendirici kompleks, daha uzun hidrasyona ve cildin korunmasına yardımcı olacak doğal nemlendirici faktörlerin sinerjik bir karışımından oluşur.

V.İ.T.A. B3 24 HOUR CREAM

24 Saat Etkili Yoğun Besleyici, Onarıcı ve Nemlendirici Kremi  olan V.İ.T.A B3 kremi kırmızılık, cilt yaşlanması ve pigment değişikliklerinin görünür işaretlerini önlemek ve tersine döndürmek için formüle edilmiştir. pH formülü hızlı ve yoğun hidrasyon sağlayacak 24 saatlik nemlendirici özellikleri içeren yüksek konsantrasyonlu B3 vitamini kremi geliştirmiştir. Formüldeki 24 saatlik nemlendirici kompleks, daha uzun hidrasyona ve cildin korunmasına yardımcı olacak doğal nemlendirici faktörlerin sinerjik bir karışımından oluşur.

V.İ.T.A. C 24 HOUR CREAM

V.İ.T.A. C 24 24 Saat Etkili Leke Geriletici, Onarıcı, Yoğun Nemlendirici Kremidir.

C Vitamini cilt yaşlanması ve pigment değişikliklerinin görünür işaretlerini önlemek ve tersine döndürmek için geliştirilmiştir. pH formülü hızlı ve yoğun hidrasyon sağlayacak 24 saatlik nemlendirici özellikleri içeren yüksek konsantrasyonlu C vitamini kremi geliştirmiş. Formüldeki 24 saatlik nemlendirici kompleks, daha uzun nemlendirmeye ve cildin korunmasına yardımcı olacak doğal nemlendirici faktörlerin sinerjik bir karışımından oluşur.

RoseMoon Estetik merkezimizde PH Formula serisi ürünleri ile cilt yenileme işlemleri yapılmaktadır. PH Formula tedavisi ile cilt yenileme işlemi yapmak için iletişime geçin.

Pazartesi - Cumartesi

Merkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cd, No:171/7 Aykaç İş Merkezi Kat:2 - 34403 Şişli/İstanbul

×