Dudak Pigmentasyonu - Dudak Renklendirme

Dudak Pigmentasyonu nedir?

Dudak Pigmentasyonu Konturü uygulaması ile, dudaklarınıza yeniden şekil verebilir ve ruj akma yada silinmesi gibi problemlere çözüm bulabilirsiniz. Doğal dudak rengi tonlarından başlayıp, en moda dudak rengi tonlarına kadar uzanan geniş bir yelpaze içinden kendinize en uygun rengi seçmekte özgürsünüz.

 

Dudak konturü uygulamasında renk seçimini takiben, öncelikle dudak çizginiz belirgin hale getirilir. Bunu takiben tüm dudağınıza tonlama yapılarak, seçtiğiniz renk tüm dudağınıza uygulanır. Bu sayede sınırları belirgin, daha canlı ve dolgun görünümdeki dudaklara sahip olursunuz.
Uygulama tamamlandığında, harika görünümlü dolgun dudaklarınıza kavuştuktan sonra artık ruj kullanmanıza gerek kalmaz. Yataktan kalktığınızda, duştan yada havuzdan çıktığınızda, yemek yedikten hatta öpüştükten sonra dahi dudaklarınız kusursuz görünümlerini koruyor olacak.

 
Dünyada kontür makyaj sektöründe “doğallık” vizyonuyla bir fark yaratan Long-Time-Liner Conture Make Up, Alman üretim kalitesini taşıyan boya ve cihazlarıyla müşterilerine hem uygulama esnasında hem de uygulama sonrası sağlıklı ve uzun soluklu kalıcı güzelliği sunuyor.

 

Doğal Dudak Kontürü

 

Dudak Pigmentasyonu uygulamasında renk seçimini takiben, öncelikle dudak çizginiz belirgin hale getirilir. Bunu takiben tüm dudağınıza tonlama yapılarak, seçtiğiniz renk tüm dudağınıza uygulanır. Bu sayede sınırları belirgin, daha canlı ve dolgun görünümdeki dudaklara sahip olursunuz.
Uygulama tamamlandığında, harika görünümlü dolgun dudaklarınıza kavuştuktan sonra artık ruj kullanmanıza gerek kalmaz. Yataktan kalktığınızda, duştan yada havuzdan çıktığınızda, yemek yedikten hatta öpüştükten sonra dahi dudaklarınız kusursuz görünümlerini koruyor olacak.

* Asimetrik yada şekil bozukluğu olan dudaklara
* Dudakları ince olan ve kalınlaştırmak isteyenlere
* İlerleyen yaşla birlikte dudak rengi solmuş ve dudak sınırları artık belirgin olmayan hanımlara
* Kaza, hastalık yada sık tekrarlayan uçuklara bağlı olarak deforme olmuş dudak konturlerinin düzeltilmesinde
* Ruj kullanmayı sevmeyen yada alerjisi olanlara
* Her an dudaklarının canlı ve doğal bir renkte görünmesini isteyenlere son derece uygun bir çözümdür.

İşlem öncesi kişi ile karşılıklı tarzı, mimikleri, ifadesi ,yüz hatları ile alakalı olara karşılıklı karşılıklı sohbetimizde birer kahve içerek görüşme yapılır. Bunu önemsiyoruz çünkü bu sürede sizi yakından tanıma fırsatı ile tarzınızı anlamaya çalışıyoruz. Sizi mutlu etmenin en önemli yolu sizi tanımaktan geçmektedir.

 

Uygulama öncesinde kaş bölgesine kremle lokal anestezi uygulanır 20 dk lokal ile bekledikten sonra ön çizim yapılmaktadır.

 

Altın oran ölçümü yapılır. ( Doğru yüz ölçümü )

 

Kaş çiziminiz yapıldığında sizinle paylaşılır. ( Çalışma öncesi hangi model olduğunu göre bilmeniz mümkün )

 

Piğmentayon seçimi ( renk seçimi ) yapılır.

 

Ve sonrasında çalışmaya başlanılır. Uygulama 1,5 saat sürmektedir.

İşlem sonrası 1 hafta özel kremlerimiz mevcut bununla bakım yapmanız gerekmekte.

 

1 ay sonra kontrol rotüş yapılmaktadır.

 

Kullanım süresi 6 ay ile 2 yıl sürmekte bu tamamen cilt yapınıza bağlıdır.

Pazartesi - Cumartesi

Merkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cd, No:171/7 Aykaç İş Merkezi Kat:2 - 34403 Şişli/İstanbul

×