Cilt Bakımı Aqua Peel

Deri veya cilt veya ten, vücudumuzu kaplayan en üst katmandır.

 

Cilt Bakımı;  Cildinizin Hijyenikli, cildinizin ilerleyen yaşlara daha sağlıklı, genç dinamik görünmesi için en temel ihtiyacıdır. Her yaşta ve her cilt tipi için uygun olan temel bir bakımdır.
Yaş ilerledikçe hormonlarımız genetik yapımızdan, stres İç organlardan yediklerimiz içtiklerimizden ve dış etkenlerden güneş, sigara, alkol, yanlış ürün kullanımdan kaynaklı bir çok cilt problemine beraberinde getirmektedir.
Cildinizin cilt alt katmanlardan dolması cilt yüzeyinin kirli görünmesi deri altında oluşan zamanla yüzeye çıkan bakterilerdir.
Her cilt yer çekime maruz kalarak ve düzenli bakılmadığında çökmeler ya da problemleri berberinde getirir düzenli yaptırdığınız profesyonel cilt bakımlar ve evde kullandığımız doğru ürünler sayesinde, cildinizde oluşabilecek problemlerin akne, siyah nokta, açık gözenekler, kırışıklık, sarkma önüne geçmiş olursunuz ve bu sayede cildinize en iyi şekilde bakmış olacaksınız.

 

✅ Düzenli cilt bakımı 30 gün aralıklarla yapılmasıdır.
✅Cilt bakımı seansımız ortalama masaj eşliğinde 1 saat 10 dk sürmektedir.
✅Cildinizde bulunan siyah nokta, yağ butonları ve ölü keratinize hücreleri alınmaktadır.
✅Cilt derinlemesine temizlediği zaman doğru ürünler kullanıldığında da cilt altında da ürünler çalışmaya başlar bu sayede cildinizde anında sonuçlar ortaya çıkmış olacaktır.
✅Masaj eşliğinde günün tüm yorgunluğundan arınarak son derce dinlenmiş sakinleşmiş bir cilt ile bakımı sonlandırmış oluyoruz.

✅Memnuniyet garantisi verilmektedir.

 

Randevu için linki tıkla https://wa.me/905307700887

Pazartesi - Cumartesi

Merkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cd, No:171/7 Aykaç İş Merkezi Kat:2 - 34403 Şişli/İstanbul