A.C.N.E. Cilt Bakımı Nedir? Nasıl Uygulanır | Rosemoon Güzellik

Akneli cilt herkesin ortak sorunudur. Farklı sebeplerden cildimizde oluşan akneler uzun vadede cilt lekelerine ve gözeneklerin genişlemesine sebep olur, cildimizde kalıcı hasar bırakır. Bir çok sebebi olan akne problemi sebebine araştırmakla birlikte, kişisel cilt temizliğimizi ve düzenli ürün kullanımı ve belirli bakımlarla kontrol altına almak mümkün. PH Formula Acne bakımı işlemlerimizden en etkili bakım kürlerimizden biridir. Ph Formula acne bakımı sayesinde akneli ciltlerin iyileştirilmesi artık çok kolay. İçerisindeki aktif maddeler sayesinde akne sorununu çözen ve akne oluşumunu engelleyen, özel olarak formüle edilmiş A.C.N.E. cilt yenileme paketi ile aknelerden kurtulabilirsiniz. Ph Formula Akne kitin içerisinde 4 adet ürün bulunmaktadır.

A.C.N.E. cilt yenileme programı farklı adımlardan oluşmaktadır. Uygulama öncesinde hazırlık aşamasında size önerilen ürünleri kullanmanız uygulamanın etkili olması için önemlidir. Ayrıca, uygulama sonrasında önerilen bakım ürünleri sayesinden sonuçları kalıcı yaparak akne oluşumunu ilerleyen zamanlarda da önleyebilirsiniz. 

A.C.N.E. Programı Aşamaları Nelerdir?

 

A.C.N.E. cilt yenileme programı her adımın dikkatli ve düzenli şekilde uygulanması gereken, 3 farklı adımdan oluşmaktadır. Aşamaları kısaca açıklayalım.

Hazırlık Aşaması

Hazırlık aşaması cildinizde soyulmanın başlaması ve etkili olması için cilt temizleme ve hücre yenileme işlemi ile başlamaktadır. Bu aşamada 2 farklı ürün kullanacaksınız.

E.X.F.O. Cleanse Cilt Temizleyici

E.X.F.O cilt temizleyici etken maddelerin emilmesi ve hücrelerin yumuşamasını sağlayan bir formülle hazırlanmıştır. Soyucu etkisi olan bu temizleyici hafif olmaktadır ve cildinize zarar vermemektedir.  Cilt yenileme öncesi ve sonrasında kullanımı uygulamanın tamamlanması açısından önemlidir. 

A.C.N.E. Aktif Formül 

A.C.N.E. aktif formülü antioksidan ve yenileyici bileşenlerden oluşmaktadır.  Bu formül sayesinde hem mevcut aknelerin temizlenmesi gerçekleştirilir, hem de uygulama sonrasında akne oluşumunun önüne geçilir.  Bu ürünün uygulamadan önce 14 gün kullanılması tavsiye edilmektedir.

Yenileme Aşaması

Bu aşamada cilt yenileme işlemi başlamakta ve uzman tarafından belirlenen ürünler kullanılmaktadır. Öncelikle S.P kompleksi ile cilt duyarlılık seviyesi belirlenir. Aktif solüsyonlarla hücre kanallarının açılması gerçekleştirilir. A.C.N.E solüsyonu uygulaması ile akneli ciltlerdeki mikropların çoğalmasının önüne geçilir. Gözeneklere etkili şekilde nüfus eden bu solüsyon cildinizi normalleştirir. 

Onarım ve Koruma Aşaması

Cilde uygulanan işlemler sonrasında sonuçların kalıcı olması ve ilerde yeniden sorun yaşamamak adına, işlem sonrasında da balkıma devam etmeniz gerekmektedir.İşlem sonrasında kullanacağınız ürünlerle sonuçları uzun vadede etkili hale getirebilirsiniz. Koruma ürünü olarak A.C.N.E. geri kazanım kremi, UV koruyucu ve P.O.ST. yenileme kremlerini kullanabilirsiniz. 

A.C.N.E.  İşlemi Sonrası Bakım

Cilt yenileme işlemi sonrasında dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır. Bunlar;

  • Solaryum ve güneş ışınlarından uzak durun
  • Yan etki olmaması için, başka başka uygulamalarla birleştirmeyin
  • Uygulama sonrasında en az 10 gün tüy dökücü krem veya ağda uygulaması yaptırmayın.
  • Uygulamanın sonuçlarını iyileştirmek için uygulama öncesi ve sonrası bakım önerilerini ve ürünlerini uygulayın
  • Cildinizde uygulama sonrasında kızarıklık oluşabilir. Bu kızarıklıklara müdahale etmeyin. Ortalama olarak 1-10 saat arasında kızarıklıklar yok olacaktır.

Ph Formula ürünlerini kullanmak istiyorsanız ve size uygun ürün kullanımı önerisin de bulunmamızı isterseniz. Cildinizin resmini Bizlerle paylaşarak size uygun protokolü uzmanımız belirleyerek tarafınıza iletilecektir. PH Formula tedavisi ile cilt onarım işlemi yapmak ya da evde kullanacağınız ürünler için için  Whatsapp İletişime Geçebilirsiniz  iletişime geçin.

PH Formula uygulaması ile cilt yenileme işlemi yapmak için iletişime geçin. 

Pazartesi - Cumartesi

Merkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cd, No:171/7 Aykaç İş Merkezi Kat:2 - 34403 Şişli/İstanbul